KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14314076
nr 1431 4076
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, daterad Hosjön, 1977,22x38, yttermått inklusive ram: 37x53, akvarell
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:49:52
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
3.000 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr
4.200 kr
4.200 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz